Fotoslužby

Fotoslužby Chabera

Fotoslužby pro naše zákazníky

Foceni na webové stránky Vzhled prodává. I fotka z mobilu může být ok, ale..  
Pokud nejste spokojeni s foty na Vašich stránkách, nabízíme naše fotoslužby určené pro získání kvalitních fotografií pro Vaše stránky, které tak okamžitě získají lepší celkový vzhled a více tak zaujmou návštěvníky, potažmo případné zákazníky. Stále platí, že lidé nakupují očima. Kvalitní a hezké foto výrazně zvyšuje celkovou kvalitu a vzhled Vašich stránek. Razíme totiž myšlenku, že hlavní design stránek mají tvořit produktová, či referenční fota.


Co fotíme?

Fotíme interiéry i exteriéry, firemní prostory, fotky zboží do eshopu, referenční fota Vašich zakázek, stavební objekty, domy, vybavení domů, ploty, zahrady, koupelny, automobily a řadu dalších referenčních objektů.

Co nefotíme?
Svatby, firemní večírky, společenské, sportovní a jiné akce, portrétní fotografie, oči.

Čím fotíme?
Používáme foto vybavení převážně značky Canon včetně příslušenství. Fotoaparáty typu zrcadlovka a objektivy Canon + kvalitní filtry Hoya, B+W.

Kolik nás bude focení stát?
Ceník focení nelze stanovit univerzálně. Záleží na mnoha dalších faktorech, vzdálenost, místní podmínky, náročnost a případné dokončovací úpravy fotek na PC.

Na našem weblogu dále podrobněji rozebíráme otázku ohledně kvality fotek pro webové stránky.


Ukázky foto pro eshop prsuterie.cz

Focení pršutů a dalších masných výrobků za účelem umístění těchto produktů jako zboží do eshopu a také pro další propagační materiály. Focení produktů  probíhalo přímo u zákazníka.

Chabera WebDesign Fotoslužby Chabera WebDesign Fotoslužby Chabera WebDesign Fotoslužby Chabera WebDesign Fotoslužby Chabera WebDesign Fotoslužby Chabera WebDesign Fotoslužby Chabera WebDesign Fotoslužby Chabera WebDesign Fotoslužby Chabera WebDesign Fotoslužby Chabera WebDesign Fotoslužby Chabera WebDesign Fotoslužby Chabera WebDesign Fotoslužby

Ukázky foto pro stránky renovace aut baldeaglegarage.com

Focení dovezených amerických veteránů za účelem umístění foto na webové stránky klienta a pro další použití v tištěné reklamě.

Chabera Tvorba stránek Focení na stránky Chabera Tvorba stránek Focení na stránky Chabera Tvorba stránek Focení na stránky Chabera Tvorba stránek Foto na stránky Chabera Tvorba stránek Foto na stránky Chabera Tvorba stránek Foto na stránky Chabera Tvorba stránek Focení na stránky Chabera Tvorba stránek Focení na stránky Chabera Tvorba stránek Focení na stránky Chabera Tvorba stránek Foto na stránky Chabera Tvorba stránek Foto na stránky Chabera Tvorba stránek Foto na stránky Chabera Tvorba stránek Foto pro web Chabera Tvorba stránek Foto pro web Chabera Tvorba stránek Focení pro web Chabera Tvorba stránek Focení pro web Chabera Tvorba stránek Focení pro web Chabera Tvorba stránek Focení pro web

16.10.2017 Fotoslužby

Několik podzimních oddechových foto

 Ffoto Chabera Chabera foto Chabera foto Chabera foto Chabera foto Chabera foto Chabera foto Chabera foto Chabera foto Foto Jiří Chabera Foto Chabera na pozadí rozhledna Varhošť Foto Jiří Chabera Foto Jiří Chabera Foto Jiří Chabera Foto Jiří Chabera Foto Jiří Chabera Foto Jiří Chabera Foto Jiří Chabera
+420 605 898 007