Optimalizace pro vyhledávače SEO

Ooptimalizace pro vyhledávače

Co je to SEO - Optimalizace pro vyhledávače

SEO optimalizace Fenoménem poslední doby je tzv. SEO (česky: Optimalizace pro vyhledávače). Jedná se v podstatě o ucelený soubor pravidel poskládaných do webového projektu. Pokud jsou tato pravidla dodržována, výsledkem jsou vyšší pozice ve výsledcích při vyhledávání pomocí klíčových slov. Drtivá většina uživatelů využívá právě vyhledávače, nejčastěji Seznam a Google. Tyto dva vyhledávače sami vydali základní soubory pravidel a doporučení, které stále sledujeme a jimiž se při návrhu, tvorbě stránek a samotném vývoji našeho redakčního systému řídíme. 
 
Optimalizace pro vyhledávače provádíme při tvorbě stránek nejen nových ale i stávajících a tato činnost je dnes již nedílnou součástí při výrobě webové prezentace. Naše publikační systémy a webové aplikace mají již podporu SEO v sobě přímo zabudovanou, při plnění stránek obsahem se tedy nemusíte starat o správnou strukturu zdrojového kódu a náš redakční systém Vám v podstatě nedovolí udělat zásadní chybu. Vložený webdesign stránek (grafický vzhled) je na optimalizaci pro SEO zcela nezávislý, oddělený a nenafukuje tak zbytečně zdrojové kódy, což také přispívá k lepším výsledkům ve vyhledávačích.
 
Abychom tedy byli na internetu vidět, není až tak nutné vynakládat krvavé finanční výdaje na internetovou reklamu. Této uživatelské neznalosti rádi využívají obchodní oddělení některých vyhledávacích portálů a často nabízejí webovou placenou reklamu s argumentem, že jinak to nejde... My ale víme, že to jde a také víme jak na to.

Některá témata týkající se optimalizace pro vyhledávače rozebíráme na našem blogu.


Pro koho je SEO optimalizace stránek určena?

Optimalizaci stránek pro vyhledávače provádíme na vyžádání nejen našim stálým zákazníkům, ale i majitelům webových stránek, které nepocházejí od nás. V tomto případě se optimalizace posuzuje individuálně a postup optimalizačních kroků je u každé stránky sestaven na míru.


SEO a responzivní webdesign

Responzivní webdesign S optimalizací pro SEO souvisí novinka z roku 2015 a tou je responzivní webdesign, který jsme nasadili do našeho publikačního systému PS2 jako programový modul. Mohlo by se zdát, že responzivní webdesign nijak nesouvisí s optimalizací pro vyhledávače, opak je však pravdou. Vyhledávač Google ve výsledcích vyhledávání upřednostňuje stránky, které jsou responzivní pokud vyhledáváte fulltextem z mobilních zařízení. Tedy stránky, které jsou optimalizovány pro rozlišení na mobilních zařízeních - chytrých telefonech a tabletech.


Naše SEO politika

Jaký je náš přístup k "SEO" optimalizaci stránek pro vyhledávače?

Naší politikou je "čisté SEO". Především se úplně vyhýbáme nedovoleným metodám a to ani přímo na vyžádání klienta. Takzvané "Black SEO" praktiky prostě neděláme.
Nesnažíme se o "obelstění" vyhledávačů a jejich robotů, naopak dáváme jim vždy správné a relavantní informace v přehledném a validním HTML kódu webových stránek tak, aby si vyhledávací roboti vaše stránky doslova oblíbili. 
Používáme platná doporučení od samotných vyhledávacích služeb, jak co nejlépe optimalizovat obsah stránek a tato doporučená pravidla průběžně sledujeme.


Kontaktní formulář   (z kategorie: SEO - optimalizace pro vyhledávače)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

Hlavní strana Kontakt Publikační systém Eshopy Mikrostránky Fotoslužby Virtuální prohlídky
+420 605 898 007
SEO optimalizace stránek pro vyhledávače