Publikační redakční systém

Publikační a redakční systém PS2

Publikační - redakční systém PS2 365

Publikační systém PS2 Představujeme náš vlastní publikační - redakční systém (CMS Systém pro správu obsahu z anglického content management system) II. generace pod obchodním názvem PS2-365. Tento publikační systém je určen pro použití od malých firem, až po velké společnosti.

Publikační systém PS2 se díky své variabilitě kromě firemního nasazení hodí mimo jiné výborně i pro jednotlivce, zájmové spolky, sportovní a jiné kluby. Publikační systém PS2 ve verzi plus obsahuje programový modul - vestavěný elektronický obchod, který je možné kdykoli přikoupit ke stávající licenci a aktivovat. Samozřejmostí je vlastnost responzivního, neboli mobilního zobrazení (responzivní webdesign) na chytrých mobilních telefonech, či tabletech. Vaše stránky na telefonu nebo mobilu s Androidem budou vždy zobrazeny stejně jako na Apple tabletech, telefonech, Windows, Linux platformě a nezávisle na typu prohlížeče webových stránek.

Publikační systém PS2 je navržen s ohledem na jednoduchost a intuitivní ovládání. V základu je již vše potřebné pro vytvoření běžné webové stránky. Pokud PS2 něco neumí, řešením je doprogramování potřebné funkce jako programový modul na míru. Jedná se o různé elektronické katalogy, bazary, rezervační systémy, sledování zakázek apod.. Tyto moduly jsou pak součástí Vašich www stránek. Vše je hezky pohromadě a na jednom místě.

 Publikační - redakční systém Publikační redakční systém Publikační CMS systém

29.03.2018 Redakční systém

Novinky v redakčním systému 2018

Uvedli jsme několik nových užitečných funkcí a také řadu vylepšení pro náš redakční systém PS2 365.

- Dostáli jsme našemu slibu a definitivne opustili  výstupníh formát XHTML a nahradili jej moderním HTML5.
- Protože se programový modul avizovaný již 2016 pro vkládání videí z YouTube osvědčil, implementovali jsme jej trvale do redakčního systému.
- Rozšířili jsme požnost vkládání více horních navigačních menu.
- Možnost vkládání vektorových symbolů u článků, horních nenu a dlaždic. V základní knihovně na výběr více než tisíc obrázkových symbolů.
- Vyřešili jsme dlouhodobý problém se zobrazením fotek s nesourodým rozměrem vložených do jedné (stejné) galerie obrázků. Kombinace fotek na výšku vs. šířku, nebo kombinace poměrů stran a rozměrů z různých foto přístrojů, mobilů umístěných v jedné galerii.
- Nový typ horního obrázkovéhu slideru, který adaptivně využívá celou šířku obrazovky s možnostmi nastavení parametrů.
- Mnoho úprav a rozšíření se také týkalo vestavěného modulu eshop. 
- Řadu těchto nových funkcí a vylepšení jsme použili i pro další projekt mikrostránky, které již využívá mnoho našich zákazníků.


11.10.2016 Redakční systém

Co nového v publikačním - redakčním systému PS2

Redakční systém Náš redakční - CMS systém PS2 prochází neustálým vývojem a úpravami v závislosti na neustále se měnícím prostředí internetu. Novinek a úprav stávajících funkcí a udělátek je opravdu hodně.

Důležité chystané změny:
Vyslyšeli jsme jedno z častých přání uživatelů a ve správě obrázků (foto) umožnili do knihoven hromadné importy, to také i díky globálnímu zrychlení připojení k internetu. Samotné fotogalerie jsme pro vaše návštěvníky vybavili "LightBoxovou" prohlížečkou obrázků s možností animace.
Dalším výrazným počinem je vylepšení funkcí ve správě kategorií stránek. Hromadné úpravy sloupců, víceúrovňové menu i pro horní navigační menu, rozšíření o dolní navigační menu a vkládání obrázkových pozadí stránek, kterým lze dosáhnout poutavější vzhled (grafiku stránek) a celkově variabilnější možnosti rozložení prvků stránek.
V říjnu 2016 jsme spustili na vybraných licenčních webech testovací modul pro vkládání videí z YouTube. Pokud se modul osvědčí, nasadíme jej celoplošně do všech stávajících verzí.

Velké změny doznaly moduly "dlaždice" a "záložky", které jsme rozšířili o desítky různých možností vzhledu a nastavení. Ve správě článků jsme vylepšili editor textu a také přidali řadu příjemných a užitečných funkcí.. přichytávací horní navigační menu při rolování, nebo tzv. "multimenu" pro vložené podkategorie v horním i bočním navigačním menu.

Co chystáme dál?
Stále se něco bude dít, internet nespí, budeme dále vylepšovat jednak na základě Vašich požadavků, ale také přirozeným vývojem. Velkou chystanou změnou je plánovaný přechod ze současného striktního (x)HTML na modernější HTML5 v horizontu třech měsíců, tedy přibližně na přelomu tohoto a příštího roku.


Kontaktní formulář   (z kategorie: Redakční systém)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

Hlavní strana Kontakt Publikační systém Eshopy Mikrostránky Fotoslužby Virtuální prohlídky
+420 605 898 007