Napsali o nás

Reference - napsali o nás

Použitý Vozík CZ

Reference Použitý vozík Jsem obchodníkem již řadu let a mohu zodpovědně prohlásit, že význam dobře naprogramované webové stránky s ubíhající dobou výrazně roste. Mnoho firem, mnoho nabídek nebo jak praví klasik: co kritik to korouhvička. Na trhu je opravdu velké množství firem, které nabízejí prakticky cokoli co si vzpomenete i nevzpomenete. Bohužel v tomto oboru je mnohem více znatelný rozdíl v tom co si myslíte, že jste koupili a co jste koupili opravdu.

Jednání s firmou Chabera Webdesign mělo několik zásadních parametrů jež bych doporučil sledovat všem ostatním potenciálním zájemcům pokud budou tak jako naše společnost hledat dobrého partnera s vysokou úrovní služeb a otevřeným jednání v tom smyslu, že pro principu řešení jim nebude dělat problém vás alespoň do míry do jaké je to možné zasvětit do základních principů dané problematiky. Firma Chabera Webdesign, pan Chabera osobně pro mě představuje kvalitní moderním způsobem fungující firmu se schopnostmi navrhovat nejmodernější řešení, neotřelé designy a hlavně uživatelsky jednoduché a přístupné stránky a aplikace.

Sám nejsem odborníkem na IT a proto mohu tyto popsané vlastnosti opravdu potvrdit. V neposlední řadě je pak obrovskou výhodou ochota firmy Chabera Webdesign řešit operativní problémy on-line v podstatě okamžitě. Takže mohu-li doporučit solidního a fundovaného partnera tak firma Chabera Webdesign tímto partnerem je zcela určitě. Petr Klouček - manažer projektu www.pouzityvozik.cz


Hlavní strana Kontakt Publikační systém Eshopy Mikrostránky Fotoslužby Virtuální prohlídky
+420 605 898 007