Archiv zpráv

Archiv zpráv a článků

Nově spuštěné webové stránky

V prosinci 2017 a lednu 2018 jsme spustili několik nových webových stránek. Mezi zajímavé projekty patří nový web "Rockové školy" v Praze, nebo také eshop prodávající (nejen) masné produkty společnosti JOTIS, s.r.o.

 JOTIS Maso Litoměřice

 Mateřská škola Doksany

 Rocková škola Praha

 Junior Market

 Jam Translation překlady

 Silotech


14.06.2017 Archiv zpráv

Nové webové stránky Audiostar Mobilní pódium

Audiostar Mobilní pódium Vyrobili jsme další nové webové stránky pro Audiostar určené k propagaci mobilního pódia a jeho pronájmu. Pro tuto společnost již třetí stránky v pořadí do rodiny stávajících. Tyto stránky jsou tradičně postaveny na našem redakčním systému v základní variantě PS2. Součástí projektu je provedení prvotní základní SEO optimalizace postavené na klíčovém sousloví v názvu vhodně zvolené a získané domény druhého řádu: mobilni-podium.cz.


24.05.2017 Archiv zpráv

Stránky Nejturbo.cz

NejTurbo servis Pro malou firmu zabývající se opravami a repasemi "turba" v automobilovém odvětví, jsme na naší platformě našeho PS2 vytvořili menší co do rozsahu info stránky www.nejturbo.cz . Součástí projektu je požadavek klienta na částečnou SEO optimalizaci pro lepší výsledky ve vyhledávačích.


24.05.2017 Archiv zpráv

Webové Stránky Bpj-cz s.r.o.

BPJ-CZ s.r.o. V polovině měsíce května 2017 jsme dokončili výrobu firemních webových stránek pro BPJ-CZ s.r.o. www.bpj-cz.cz. Stránky byly spuštěny s nutným minimem obsahu, další správu obsahu stránek bude provádět samotná firma přes administrační rozhraní nosného publikačního systému PS2. Tyto webové stránky byly pak v průběhu následujících měsíců rozšířeny o programový modul Katalog.


07.05.2017 Archiv zpráv

Nový eshop BohemiaFishing

Eshop BohemiaFishing Začátkem května 2017 jsme spustili rozsáhlý eshop s rybářskými potřebami www.bohemiafishing.cz. Tento elektronický obchod je tradičně postaven na naší licenční platformě PS2 plus 365. Aktualizace tisíců položek eshopu je řešena datovým napojením na skladový systém klienta prostřednictvím XML feedů.


14.04.2017 Archiv zpráv

Spustili jsme web baldeaglegarage.com

Stránky renovace veteránů 14.4. 2017 jsme spustili nový web www.baldeaglegarage.com zaměřený na dovoz a renovaci historických vozidel - veteránů z USA a Kanady. Stránky běží na našem publikačním systému PS2 ve více jazykových mutací. Jednoduchý design v "retro" stylu. Doba realizace 3 dny od zadání zakázky, včetně registrace domény. Web je spuštěn se min. základním obsahem, dále bude spravován zákaznickou firmou přes administrační rozhraní.


28.12.2016 Archiv zpráv

Micro stránky FASA

Microweb FASA V rámci podpory SEO optimalizace pro společnost FASA mix-ibd, s.r.o. Praha jsme spustili první micro z řady připravované rodinky mikrostránek. Projekt je postaven na našem systému PS2 Micro.


17.10.2016 Archiv zpráv

Přechod publikačního - redakčního systému na HTML5

Tvorba stránek HTML5 Navzdory termínu, který byl stanoven na přelom roku 2016/17, jsme urychlili plánovaný přechod našeho CMS publikačního systému pro tvorbu stránek  PS2 z "XHTML strict" na moderní HTML5 a uvolnili jej už nyní. Stávajícím uživatelům webových licencí PS2 budeme jejich stránky aktualizovat postupně, přednost mají zákazníci s placenou podporou SEO. Ostatní licence budou aktualizovány průběžně a postupně. Noví zákazníci budou již standardně umisťováni na verzi HTML5.

Co nového HTML5 přináší?
HTML5 je v současné době nejmodernější html výstup - formát webových stránek pro zobrazení v prohlížečích. Přináší řadu nových a užitečných funkcí nejen po stránce uživatelské, ale i po stránce technické a technologické. HTML5 již plně podporují všechny běžné webové prohlížeče. Dobře si rozumí s vyhledávacími službami Google, Seznam a další, což je důležité pro základní, případně rozšířenou optimalizaci pro vyhledávače, nebo třeba jen samotné pozice ve výsledcích vyhledávání.
Tento krok je dalším z důležitých mezníků vývoje našeho PS2 publikačního systému a zárukou trvale vysoké úrovně kvality poskytovaných služeb.


11.10.2016 Archiv zpráv

Nová verze mikrostránek PS2 Micro

Mikrostránky PS2 V říjnu 2016 jsme uvolnili novou verzi našeho systému pro vytváření mikrostránek PS2 Micro. Výstupní kód byl kompletně upraven do nového moderního HTML5 a plně validní. V nové verzi je možné vytvořit mikrostránku s více plnohodnotnými kategoriemi pro mikrostránky na doméně druhého i třetího řádu. Vkládání textů je již nyní možné pomocí jednoduchého HTML editoru. Obrázky lze pohodlně listovat pomocí "Lightbox" prohlížečky s animací. Vylepšeny a doplněny byly funkce pro seo optimalizaci a je také vylepšena podpora responzivního zobrazení pro mobilní telefony a tablety s ohledem na nové HTML5.


Hlavní strana Kontakt Publikační systém Eshopy Mikrostránky Fotoslužby Virtuální prohlídky
+420 605 898 007